ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Obľúbené položky 0
Veľký VÝPREDAJ

AZ127/12 rádiomagnetofón s CD PHILIPS

59,90€

  • Výrobca: Philips
  • Dodávateľ:
  • Kód produktu: 35041202
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bez DPH: 49,92€
Rádiomagnetofón s CD

Vychutnajte si hudbu všade na cestách. Radujete sa v živote z jednoduchých vecí a máte radi pohodlie. Elegantný a prenosný prehrávač AZ127 vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú hudbu pomocou funkcií s jednoduchým ovládaním.

Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky. Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní počúvať hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk. Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

CD náhodne/opakovať pre osobné potešenie z hudby. Funkcia náhodne/opakovať vás zbaví nudy pri počúvaní hudby prehrávanej neustále v rovnakom poradí. Po načítaní obľúbených skladieb do prehrávača stačí, ak si vyberiete jeden z režimov Náhodne alebo Opakovať a melódie sa budú prehrávať v poradí podľa zvoleného režimu. Pri každom použití prehrávača si tak zabezpečíte nový a jedinečný hudobný zážitok.

Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení. Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

20 naprogramovaných skladieb z disku CD. Funkcia naprogramovaného prehrávania disku CD vám umožní vychutnať si vaše obľúbené skladby v požadovanom poradí.

Prehráva: CD, CD-R/RW, kazety
AUX vstup
Analógový FM tuner
Výstupný výkon (RMS): 2 W (2x 1 W)
Dynamické zvýraznenie basov
LCD displej
Programovateľné prehrávanie, náhodné prehrávanie, opakovať
Napájanie: sieť 230 V alebo batérie (6x typ C / LR14)
Rozmery (ŠVH): 300 x 133 x 240 mm
Hmotnosť: 2 kg
Farba: strieborná