Obľúbené položky 0
Veľký VÝPREDAJ

Hisense H50B7100-A

299,00€

  • Výrobca: Hisense Ce
  • Dodávateľ:
  • Kód produktu: Hisense H50B7100
  • Dostupnosť: Skladom
  • Bez DPH: 249,17€

Popis produktu

Tento model sa pýši technológiou HDR 10+. Práve tá vie skryté miesta tmavého tieňa a miesta plné slnečného svetla krásne rozjasniť a doplniť o celý rad detailov. Sledovanie vašich obľúbených televíznych programov a filmov v momente získa úplne nový rozmer. Určite si už aj na prvý pohľad všimnete ostrých kontrastov, sýtych farieb a jemných detailov, ktoré vám ponúknu skvelý obraz vďaka 4K Ultra HD rozlíšeniu. Zjednodušené užívateľské rozhranie je veľmi intuitívne. Prednosťou je aj aplikácia RemoteNOW, prostredníctvom ktorej môžete televízor ovládať aj cez mobilný telefón. Operačný systém VIDAA 3.0 umožní využívať predinštalované aplikácie, ako je napríklad Stream, YouTube, Voyo, Netflix, Filmbox atď. Keď budete chcieť, môžete si televízor umiestniť aj na stenu.

Technológia HbbTV 2.0.2.

Hbb TV vám ponúkne spojenie klasického televízneho vysielania s príjmom prostredníctvom širokopásmového internetu. Táto konkrétna verzia podporuje predovšetkým platené vysielanie, zdieľanie obsahu, rozlíšenie Ultra HD s kompresiou HEVC atď.
Technológia HbbTV 2.0.2.
Technológia HDR 10+ / HLG

Technológia HDR 10+ / HLG

Technológia HDR 10+ / HLG upravuje úroveň farieb a jas pre jednotlivé scény. Vďaka tomu sa môžete tešiť na presnejší obraz, jasnejšie zobrazenie, živšie farby a oveľa viac detailov. Sledovanie televízie sa stane zábavou v pravom slova zmysle.

Aplikácia RemoteNOW

Držte krok s dobou a neváhajte váš nový televízor ovládať aj prostredníctvom svojho inteligentného telefónu. Je to jednoduchšie, než si myslíte. V aplikácii RemoteNOW môžete televízor úplne ovládať a váš telefón používať doslova ako klasické diaľkové ovládanie. Môžete ho použiť aj na prehrávanie obsahu priamo z telefónu alebo ako virtuálnu počítačovú myš.
Aplikácia RemoteNOW
Funkcia UHD Upscaling

Funkcia UHD Upscaling

Chcete si užiť veľa detailov a obraz v kvalite 4K, a to aj v priebehu sledovania obsahu so signálom FHD? Potom určite oceníte práve funkciu UHD Upscaling, ktorá vypočíta farby okolitých pixelov pre každú scénu a podľa toho vykompenzuje farbu ďalších pixelov, čím poznateľne vylepší signál FHD práve smerom ku kvalite 4K.

Operačný systém VIDAA 3.0 určený pre inteligentné televízory

Tento operačný systém je užívateľsky prívetivý a umožňuje využiť aplikácie, ako sú napríklad obľúbený Stream, YouTube, Voyo, Netflix, Filmbox atď.
Operačný systém VIDAA 3.0 určený pre inteligentné televízory