ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
0

O nás

História

Pôsobenie našej spoločnosti na trhu je OD ROKU 2000. Ako záruku stability e-shopu sme počas týchto rokov vybudovali 2 kamenné predajne. Jedineční sme aj svojou šírkou ponúkaného sortimentu. Okrem toho, ako jedna z mála firiem, si uplatňujeme vo vzťahu k zákazníkovi individuálny prístup, či už ide o odborné poradenstvo pri výbere produktov alebo individuálne cenové ponuky.


Filozofia

Za každý úspech firmy treba ďakovať zákazníkom. Oni sú hnacou silou a motiváciou neustále zlepšovať naše služby a rozširovať ponuku.


Náš cieľ

  • Hlavným cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb. Našou trvalou snahou je mať široký sortiment, kvalitný a dostupný tovar, ako aj skvelé ceny.
  • Všetkým zákazníkom dodávať tovar podľa ich predstáv a potrieb, v čo najkratšej dobe a za čo najprijateľnejšie ceny.
  • Dokonale sa orientovať v našom obore a vďaka tomu profesionálne a ochotne vyriešiť prianie alebo problémy zákazníka.
  • Priblížiť sa zákazníkom práve vytvorením e-shopu, keďže sa v dnešnej dobe väčšina komunikácie odohráva vo virtuálnom priestore.


Vízia

Našou najväčšou snahou je, byť čo najobľúbenejším obchodom, kam sa ľudia vracajú nielen za nákupom ale aj za informáciami. Stať sa úspešnou firmou v súčasnej dobe nie je jednoduché. Omnoho zložitejšie však je ňou zostať a naďalej sa zlepšovať. To si všetci zamestnanci ELEKTROZOLO  uvedomujú. Preto sa snažíme naďalej budovať vlastnú značku  a jej imidž na týchto základných hodnotách -  široký výber produktov z kategórie čiernej, bielej a IT techniky, rozširovanie sortimentu, najvýhodnejšie ceny ale predovšetkým kvalitné služby.


Kde nás nájdete

Nemocničná 8

99001

Veľký Krtíš


Hlavná 109

99126

Nenince